Kamera Ve İp Sistemler

 
Kamera sistemleri analog ve ip olmak üzere iki farklı yapıda bulunmaktadır. Analog sistemin yerini ip sistemler almaya başlamıştır. Ama hala küçük çaplı ev ve işyeri projelerinde analog güvenlik kamera sistemleri kullanılmaya devam etmektedir. Analog sistem fiyatları ip kamera sistemi fiyatlarından çok daha düşük durumdadır. Bu da analog sistemin hala kullanılıyor olmasında en büyük etkenlerinden biridir. Güvenlik kamera sistemlerinin büyük rağbet görmesinin en büyük nedenlerinden biri de sistemin internete açılabilmesi ve dünyanın her yerinden kamera sisteminin internet üzerinden rahatça izlenebilmesidir.

Yine günümüzdeki akıllı telefonlar vasıtası ile güvenlik kameraları cep telefonundan canlı olarak izlenebilmektedir. Aynı zamanda güvenlik kamera sisteminde DVR kayıt cihazları vasıtası ile uzun süreli kamera kayıtları saklanabilmektedir. Bu da geriye dönük olarak istenen zamanlardaki görüntülere ve olaylara ulaşılmasına imkan tanımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri uygun projelendirme ve doğru ürün seçimi yapıldığında sizlere çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Bu sistem ile güvenliğiniz bir kat daha artacaktır.
 
ABS Güvenlik olarak tüm bireysel ve kurumsal kamera sistemleri çözümlerinde her bir talep ABS Mühendislik Departmanımız tarafından  proje mantığı ile bünyemize alınır ve hassasiyetle çözüm odaklı bir sistem entegrasyonu oluşturulur. Bu yaklaşımla keşif birimi tarafından ön çalışma yapılır ve özellikle gerçek ihtiyaç  doğrultusunda çözüm ve alım önerilerimiz sunulur. Planlanan kamera sistemi yapısında  sistemin minimum 10 yıl boyunca performans göstermesi üzerine kurgu oluşturulur. Talebinize özel olarak ilgili departmanlarımız tarafından yapılan çalışmalarla hizmet kalitemiz maksimum beklenti sağlayacak düzeyde tutulur.

Teknik servis ağımızla kamera sistemlerinizde oluşabilecek bakım ve servis talepleri hızlı ve ölçeklenebilir bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra kamera  sistemlerindeki çözüm ile ilgili isteklerinizi Türkiye'nin her ilinden 444 2 719 telefondan talep oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz.  7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan ABS Haber Alma Merkezimiz ile irtibata geçerek talep ve ihtiyaçlarınız için iletişim kurabilme özgürlüğüne sahip olursunuz .  ABS Alarm Merkezimiz ana hizmeti ile birlikte, kamera sistemleri hakkında ilgili desteği verebilen ve sorularınızı yanıtlayan bir çağrı merkezi işlevini de gerçekleştirir.

444 2 719
" Daha Güvenli Bir Dünya İçin Çözümler " 
Referanslar