Online Güvenlik Takip Çözümleri

 ABS GUARD ONLİNE VE GERÇEK ZAMANLI GÜVENLİK TAKİP ÇÖZÜMLERİ  

 

ABS Güvenlik; sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini mühendislik departmanıyla birleştirerek gelişmiş bir el terminalini siz müşterilerine sunmaktan mutluluk duyar.

ABS Guard ile  sektörde ilkleri gerçekleştiren şirketimiz rakiplerine oranla birkaç  adım daha öne geçmiş bulunmaktadır.

ABS Guard Sistemi  ; el terminali , yazılımı ve  raporlanması algoritması ABS bünyesinde bulunan Türk mühendisler ve İtalyan mühendislerin uzun soluklu çalışma süreci sonunda daha etkin bir özel güvenlik hizmeti sunabilmek için yapılandırılmış çok yönlü bir cihazdır.

ABS Guard Sistemi, personellere verilecek el terminalleri ile GPRS üzerinden,  24 saat Genel Müdürlüğümüzde bulunan İç İşleri Bakanlığınca onaylı Alarm  Haber Alma Merkezi tarafından izleme yapılmasına imkan vermektedir.

ABS Guard taşınabilir el bilgisayarlarının en son evrimini temsil ediyor. ABS Guard tamamen yapılandırılabilir ve bir tur kontrol sisteminin yanı sıra güvenlik ihtiyaçlarını cevaplamak için tasarlanmış çok amaçlı bir el terminalidir. Güvenlik ve emniyet gibi birçok faaliyet alanının genel sorunu olan zaman ve bilgi hızlılığı problemlerine direkt çözümdür. ABS Guard, en iyi ve en gerekli uygulama eşleştirme yapılandırmalarını elde etmek için kombine edilebilir. Birçok bağımsız donanım modülleri ile birlikte gelir.

ABS Guard modüllerinin kapsadığı alanlar şunlardır: veri toplama, iletişim (ses ve veri), coğrafi izleme, güvenlik merkezi ve alandaki operatörler arasındaki etkileşim.

Çok amaçlı bir cihaz olan ABS Guard’ın, GPS izleme ve Operatör güvenliği ile akıllı veri günlüğünün bir arada takibi ve gerçek zamanlı izleme gerektiğinde birçok uygulama için ihtiyaç olduğu ortaya çıkıyor.

ABS Guard uygulamalarından bazı örnekler:

   - Tur Kontrol Sistemi (gerçek zamanlı ve/veya off-line veri izleme)
   - Zaman ve Bilgi Hızı:
Hareketli Operatörler için (temizlik şirketleri, evde bakım, uzaktan yönetim, ...)
   - Bakım Hizmetleri Denetim
(asansörler, yangın söndürücüler, kazanlar, ...)
   - GPS izleme
   - Personel Tehlike Alarmı (personelin yere düşmesi gibi man in down,  güvenlik acil durum ile karşı karşıya kaldığında destek alabilmek için panic butonu ….)

GPRS Üzerinden Data Aktarımı
20 yılı aşkın bir süredir GPRS üzerinden veri iletişimi sağlayan hemen hemen tüm el terminalleri verileri indirmek için ana ofise geri gönderilmek zorunda kaldı. Bu şirket ve müşteriler için bir sorun oluşturmakta idi.

Günümüzde, birçok müşteri yüksek bir dikkatle transfer edilen verileri masasından oturarak gerçek zamanlı olarak takip ediyor.

Ayrıca bir GPRS hizmet şebekesi aracılığı ile bulunduğunuz odadan bir şehir veya sanayi, sivil sistemler gibi geniş yapıya sahip birimlerin yönetimini ve denetlemesini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece, GPRS şebekesi basitlik ve verimliliği sayesinde, Hizmet Şirketleri, gözetimli denetim ve toplanan verilerin konsantrasyonunu gerçekleştirebilir.

Gerçek Zamanlı GPRS’in Başlıca Avantajları 
GPRS ile Veri iletirken, online sistemde herhangi bir gecikme oluşmaz. Dahası, GPRS uyumlu kontrol olmadan okuyucuların hepsinden aynı anda verileri alıp işleyebilir. Bütün bu özellikler, örnekleme ve veri aktarımının gerçek zamanlı gereksinimi karşılamaktadır.

Bu yapıyla ;
- Gerçek zamanlı online personel takibi raporların online olarak tutulması
- Acil durum ihtiyaçlarına ivedilikle ve profesyonel destek, polis jandarma vb. yönlendirme
- 6331 sayılı iş kanununa istinaden personelin sağlık problemlerine acil ambulans yönlendirme
www.abs-guard.com online iletişim sayfamızdan detaylı tüm raporları alabilme ve online eşzamanlı personel takibi

gibi etkin bileşkesel işlemleri multitasking mantığı ile yapmakta ve bu hizmet abs grup tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.


 

444 2 719

" Daha Güvenli Bir Dünya İçin Çözümler "

 

 

 

 

Referanslar